תכנון מטבח – התאמה אישית לטווח ארוך

המטבח הוא הלב של הבית. זיכרונות ילדות נולדים בו, הלבבות מתקרבים, שיחות חשובות נרקמות – והכל סביב האוכל הטעים.

בין אם מדובר באירוח או בארוחה משפחתית רגילה, חשוב שהמטבח יהיה נוח, מותאם לכם מבחינת הגובה, המיקום, התאורה, מקומות האחסון, טעמכם האישי והתדירות שבה אתם מבשלים. כשמשפחה אוהבת להיכנס למטבח – קורים שם דברים שאפשר להגדיר אותם כלא פחות מאשר נסים.

תהליך תכנון מטבח

תהליך תכנון מטבח מורכב משלושה שלבים עיקריים:

  • מדידות: כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר בתכנון מטבח אנחנו מתחילים במדידות מדויקות, כדי להכין תכנית ברורה שתקבע את מיקום מוצרי החשמל, הכיור ועוד.
  • תכנון מערכת הארונות ושטחי האחסון: כמה מגירות נשלפות נכון שיהיו במטבח שלכם? איפה תמוקם הקרוסלה של הסירים ואיפה מדיח הכלים? ומה הקשר בין הגובה שלכם, כאבי גב ועורף ותכנון מטבח? (שאלו אותנו, נשמח לספר לכם!)
    בשלב הזה אתם בוחרים גם את הידיות, את אופן וכיוון הפתיחה של הארונות (ניקח בחשבון אם היד החזקה שלכם היא ימין או שמאל, למשל).
  • עיצוב ארונות המטבח: נכון שאתם מאוד אוהבים את המראה הכפרי, האם מטבח מעץ מלא מתאים לאורח חייכם ולמקום בארץ שבו אתם חיים? אולי מטבח מינימליסטי, אם אינכם מבשלים הרבה? או אולי תתלהבו במיוחד ממטבחים מודרניים? איזו קרמיקה ואיזה שיש?
    מאד חשוב לראות מטבחים לדוגמה ולא רק תמונות, מה שנדמה לנו שאנחנו אוהבים בצילום יכול לשנות את כיוון ההחלטה שלנו כשנחווה אותו בפועל.

עכשיו נשאר להתאים ולסנכרן בין כל האלמנטים – ליצירת מטבח החלומות שלכם.

לפרטים נוספים, לפגישת היכרות והצעת מחיר לתכנון מטבח – חייגו עכשיו:

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן