זמן עיצוב- שעות יעוץ

נמצאים לפני, בעיצומו או אפילו אחרי תהליך עיצוב או שיפוץ?
מנהלים את התהליך בעצמכם, אך זקוקים ליעוץ מקצועי נקודתי? חבילת שעות ייעוץ ממוקדת, בהתאמה אישית.

תהליך עיצוב ושיפוץ בית או דירה, הוא תהליך ממושך ומורכב,
שמצריך מענה למגוון רחב של שאלות, הכרעות והחלטות לאורך הדרך:

כיצד הכי נכון לחלק את החלל? לאילו מגבלות חשוב להתייחס? כיצד להתאים את העבודה הנדרשת לתקציב? למה חשוב להתייחס בתכנית חשמל, אינסטלציה, עיצוב מטבח, אמבטיות, ריצוף, מיזוג או ספרינקלרים? לאיזה ספק יש יכולת לענות לצרכים שלי?

כל בית ודירה מגיעים עם אתגרים שונים, יתרונות יחודיים וגם בעיות.

לכן, גם אם החלטתם לצאת למסע של עיצוב ותכנון הבית באופן עצמאי, או שסיימתם את פרק הליווי עם אדריכל או מעצב ואתם ממשיכים במסלול עצמאי, יש סוגיות שכדאי וחשוב לערב בהן איש מקצוע.

בית מעוצב- מעכשיו לעכשיו!

עיצוב הבית בתוך ימים ספורים ובתקציב מוגדר.


לפעמים, בתוך שגרת החיים, אנחנו מרגישים שאנחנו פשוט חייבים שינוי. הצורך הזה, שמבעבע מבפנים, הוא מנוע חשוב לצמיחה והתפתחות בחיינו.

לכן, כשאדם מרגיש שעליו לשנות ולרענן את סביבתו, חשוב להקשיב לתחושה הזאת. כאשר אנחנו פועלים בסביבה שמתאימה לנו ומעוררת בנו תחושות חיוביות- אנחנו משתפרים גם בעשייה ומגיעים לתוצאות טובות יותר- בכל התחומים.

פעמים רבות, אני פוגשת אנשים שהצורך בשינוי כזה, בעיצוב סביבת המגורים או העבודה שלהם, בוער בהם, אבל הם משתיקים אותו מתוך פחד מתהליך ארוך, מתיש, יקר וזולל זמן:
“אין לי זמן לשוטט בחנויות עיצוב”, אומרים לי, “זה כרוך ביותר מדי ימי חופש, פגישות עם המעצבת, מרדף אחרי הצעות מחיר, התלבטויות בנושאים של צבע, חומר או סגנון עיצובי… בקיצור- כאב ראש”.

היום, ניתן לנהל ולהוביל תהליכי עיצוב ממוקדים והום סטיילינג אל נקודת הגמר, בתוך ימים ספורים בלבד! 

 

את שירות בית מעוצב מעכשיו לעכשיו ייסדתי בדיוק בשבילכם, שזקוקים לשינוי אך רוצים לעשות אותו באופן ממוקד המתאים לסגנון חייכם.

תהליך תכנון וליווי

תהליך התכנון והליווי האישי הוא לב ליבו של מסע התכנון והעיצוב המושלם שלכם, במסגרתו נעבוד יחדיו בכדי שתוכלו להרגיש בית, בכל מרחב וסוג נכס שתבחרו.

בין אם אתם בונים בית, דירה או משפצים נכס קיים, כאן תהליך ושיטות העבודה נבנים ונבחרים באופן מותאם אישית עבורכם,
תוך התייחסות למשתני התקציב, הזהות הייחודית, המטרות והחלומות שלכם – מתחילת התהליך, ועד סופו.

מוכנים יוצאים לדרך?

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן